Партнер Буд

Лаки, фарби, розчинники, емалі, грунтовки, герметики, клей

Партнер Буд
Одеса, ул. Космонавта Комарова, 10
Фото  1 Розчинник Р- 650 ТМ WIN (1 л) 632637

Розчинник Р- 650 ТМ WIN (1 л)

35.1 грн
Купити
Код 632637
Постачальник Партнер Буд
Сайт постачальника partner-stroy.com.ua
Производитель Кировоградпостач
Оцінка

Опис

Розчинник Р-650 ТМ WIN

Доставляємо зі складу м Одеси в будь-яку точку України кур'єрською службою "Нова пошта"

Для розбавлення нітроемалей, нітролаків , а також лакофарбових матеріалів на нітроалкідних, алкідних і гліфталевих основах.

ПРИЗНАЧЕННЯ: для розведення нітроемалей, нітролаків, а також лакофарбових матеріалів на нітроалкідних, алкідних і гліфталевих основах.

ЗАГАЛЬНІ ВІДОМОСТІ: Розчинник Р-650 - розчинник для лакофарбових матеріалів, характеризується якісними розчинювальними властивостями. Є сумішшю органічних продуктів: спиртів, ефірів, ароматичних вуглеводнів. Містить в сумі менше 50% ацетону і толуолу, унаслідок чого не є прекурсором і не підлягає ліцензуванню.

ЗАСТОСУВАННЯ: розчинник при перемішуванні додають невеликими порціями до лакофарбового матеріалу до отримання потрібної консистенції.

БЕЗПЕКА: Легкозаймиста рідина з характерним запахом, що володіє дратівливою дією на слизову оболонку очей та органів дихання.

Роботи з розчинником проводити з використанням засобів захисту рук і очей в добре провітрюваному приміщенні. Розчинник зберігати, транспортувати в щільно закритій тарі на відстані від приладів опалення та електричних приладів при температурі від мінус 400С до плюс 400С, в місцях, недоступних для дітей. Берегти від впливу тепла і прямих сонячних променів. Після використання за призначенням пляшки з-під розчинника повинні бути ретельно закриті укупорнимі засобами і відправлені на побутову звалище.

Берегти від вогню!

ФАСОВКА: пляшки ПЕТ: 0,5 л; 1 л.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ: Фізико-хімічні показники розчинника: Зовнішній вигляд - однорідна прозора рідина без механічних домішок. Колір - не темніше розчину порівняння. Масова частка води по Фішеру,%, не більше 2,0. Летючість по етиловому ефіру 20-25. Кислотне число, мг КОН / г, не більше 0.1. Число коагуляції,%, не менше 35. Придатність до розведення нітроемалей. Після висихання не повинне спостерігатися побіління плівки, яка повинна мати гладку поверхню без матових плям. Гарантійний термін зберігання - 12 місяців з дня виготовлення.

- Розчинник Р-650 ТМ «WIN» (0,5 л) - 12,00 грн.

- Розчинник Р-650 ТМ «WIN» (1 л) - 21,00 грн.

Залишити коментар

Коментарі, відгуки

Коментарів ще немає. Залишити коментар

Дивіться також

Інші пропозиціїРекламні посилання
Пакет ПЛАТИНУМ

Дорого - не для всіх

Повний комплекс інтернет-реклами!

Детальніше читай за посиланням!